Biz Kimiz?

Datasafe Arşivleme Hizmetleri A.Ş. , kurumlara uluslararası standartlarda veri saklama ve yönetim hizmetleri sunmak amacıyla, 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin milyonlarca belgesini başarıyla yöneten Datasafe, çok kısa zamanda günün getirdiği yüksek standartlar ve ileri teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak arşiv yönetim hizmetleri konusunda söz sahibi firmalar arasında yerini almıştır.

Datasafe, fiziksel arşiv yönetimi için yaptığı yatırımlarla , yeniliklere açık, sürekli kendini geliştiren yazılım altyapısıyla, alanında uzmanlaşmış eğitimli personeliyle üşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Bizi tanımak, olanaklarımızı ve size sağlamayı taahhüt ettiğimiz avantajlarımızı keşfetmek isterseniz, sizleri DataSafe tesislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Misyonumuz
Datasafe olarak, kurumların en değerli varlıkları olan bilgi ve belgeleri, yüksek gizlilik ve güvenlik esası ile muhafaza etmek, yönetmek, bilgi ve belgeye en hızlı ve güvenli ulaşımı sağlamak için yapması gereken büyük maliyetli yatırımların yükünden kurtararak vazgeçilmez olmak, arşiv hizmeti alanındaki gelişmelere ve teknolojiye yatırım yaparak müşteri ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümü sunmak ve uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için varız.
Vizyonumuz
Türkiye’de ve gelecekte tüm Dünya’da yenilikçi ve sürekli fark yaratan, saklama ve yönetim konusunda her geçen gün farklı alternatifler ile hizmet alanını genişleten, sektöründe lider bir marka olmak.